UAB Palvitana

Baseinai

Norint įsirengti baseiną, pirmiausia reikėtų gerai apsvarstyti, kur šis baseinas bus statomas - lauke ar viduje. Tai svarbu žinoti visų pirma todėl, kad namo viduje įsirengti baseiną kainuos daugiau, nei lauke. Vidaus baseinui bus reikalinga vėdinimo sistema. Lauko baseinams tai nebūtina. Kita vertus, turint vidaus baseiną, galima jo teikiamais malonumais mėgautis ištisus metus. Žinoma, maudynių sezoną galima prailginti ir lauko baseinuose, tačiau tokiu atveju bus reikalingos papildomos investicijos specialiam stogui bei šildymo sistemai. Be to, vidaus baseinų apsauga nuo užterštumo paprastesnė, nei lauko baseinų.

Baseinai
Stiklo Pluošto Baseinai

Stiklo Pluošto Baseinai

Stiklo pluošto baseinai yra lengvi, stiprūs, paviršiai ilgaamžiai, nekeičiantys spalvos ir atsparūs įbrėžimams. Atliekant baseinų įrengimą, nereikalingi sudėtingi betonavimo darbai, nereikia atlikti baseino hidroizoliacijos ir apdailos darbų. Lauko baseinai dengiami itin atsparia UV spinduliams ir chlorui apdailos medžiaga. Baseino vonios korpusas apšiltintas PU putomis sumažins šilumos nuostolius. Baseinai atvežami į įrengimo vietą jau paruošti įleidimui į duobę. Pagrindas baseinui daromas iš sutankintos skaldos. Pastatyta į vietą baseino vonia taip pat apipilama skalda. Stiklo pluošto baseinų privalumas tas, kad juos paprasta įrengti ir prižiūrėti.

Plastikiniai Baseinai

Plastikiniai Baseinai

Plastikiniai baseinai (polipropileniniai) gaminami iš atsparių UV spinduliams medžiagų ir yra puikiai pritaikyti šiauriniam klimatui. Pagrindinis šių baseinų privalumas - santykinai žema kaina ir greitas įrengimas. Montuojami ir lauke ir viduje, įrengimo darbai nėra labai sudėtingi. Iš plastiko pagamintą baseiną yra galimybė įrengti ir dalinai įkastą į žemę arba visiškai neįkastą. Tokiu atveju baseino vonia gaminama sustiprinta. Baseinai būna standartinės formos, apvalūs, ovalūs, stačiakampiai arba gali būti gaminami pagal klientų pageidavimus. Apšiltinus dugną ir išorines baseino sienas sumažinamos šildymo išlaidos ir prailginamas maudymosi sezonas.

Betoniniai Baseinai

Betoniniai Baseinai

Betoniniai baseinai, pasižymintys formų įvairove, gali būti įrengti ir patalpų viduje, ir lauke. Betoninio baseino įrengimas reikalauja daugiau kruopštaus darbo, lyginant su kitų tipų baseinais. PVC armuota plėvelė labiausiai tinkama baseino hidroizoliacijai suformuoti. Betoninį baseiną galima įsirengti nestandartinės formos ir skirtingo gylio. Filtravimo sistema gali būti skimerinė arba su persipylimu. Baseinai su persipylimo sistema yra brangesni nei turintys skimerinę sistemą, bet šio tipo baseinai gali būti komercinės paskirties. Baseino vidaus apdailai gali būti naudojamos plytelės, mozaika, speciali baseinų dažų danga arba plėvelė.

Karkasiniai Baseinai

Karkasiniai Baseinai

Karkasinius baseinus įsirengti pigiausia. Tokių baseinų karkasas gali būti pagamintas iš medienos, plastiko, nerūdyjančio arba galvanizuoto plieno. Sienoms naudojami elementai dažniausiai būna 0.5-1.0 m pločio, kurie tarpusavyje sujungiami varžtais arba specialiomis jungtimis. Pagrindas, ant kurio surenkamas baseino karkasas, gali būti padarytas iš gelžbetonio arba sutankinto smėlio. Sienos ir dugnas išklojami specialia baseinams skirta danga, siūlės suvirinamos. Baseino PVC danga yra mėlynos spalvos. Susidėvėjusią dangą nesunku pakeisti nauja. Įranga karkasiniams baseinams gali būti montuojama lauke arba pastato viduje.

© 2015 . Visos Teisės Saugomos UAB Palvitana.