UAB Palvitana

Fontanai

Nusprendus įsirengti fontaną reikėtų atsižvelgti į siūlomas šiuolaikines technologijas ir įrengimo galimybes. Sklype, su vandens telkiniu, paprasčiausia būtų rinktis visiškai sukomplektuotą ir paruoštą naudoti plaukiojantį fontaną. Juos galima greitai įrengti ir patogiai eksploatuoti. Didesniems fontanams įrengti prireiks profesionalų pagalbos apskaičiuojant ir komplektuojant detales būsimai vandens kompozicijai. Specialistai patars, kaip panaudojant šiuolaikines technologijas, iš vandens išgauti sudėtingiausias formas ir kompozicijas. Mūsų kolektyvas gali suprojektuoti ir įrengti fontaną atitinkantį klientų lūkesčius ir pageidavimus.

Fontanai
Viešieji Fontanai

Viešieji Fontanai

Viešieji fontanai susideda iš įvairių sudėtingų ir paprastesnių technologinių įrenginių, kurie sujungia vandens ir šviesos efektus. Kiekvienas fontanas įrengiamas individualiai pagal pageidavimus, pritaikant šviesos-vandens efektus, apgalvojant vietos ir erdvės galimybes, tačiau visa tai turi atitikti viešuosius reikalavimus. Fontanų efektai, kurių metu vandens srovės, jų aukščiai ir apšvietimo spalvos, keičiasi sukurdami nepaprastą ir įspūdingą reginį. Technologinės naujovės leidžia atlikti sudėtingiausias užduotis tiek lauke, tiek viduje, todėl atrandama vis daugiau galimybių interjerui ir kraštovaizdžiui papuošti. Viešųjų fontanų pagrindinis akcentas - unikalūs vandens šou efektai, kurie gali tapti nepamirštama šventės dalimi.

Plaukiojantys Fontanai

Plaukiojantys Fontanai

Plaukiojantis fontanai - ypač geras ir greitas sprendimas, nes gali būti įrengiami beveik visose vandens telkinio vietose. ,,Palvitanos” siūlomi plaukiojantys fontanai ypač populiarūs ir yra įrengti kai kuriuose parkų, kaimo turizmo sodybų tvenkiniuose, ežeruose, upėse, viešose ir privačiose vandens telkiniuose. Patyrę specialistai pasistengs patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius pagamindami bei įrengdami plaukiojantį fontaną, panaudodami individualiai pasirinktą kompoziciją ir apšvietimą. Plaukiojančių fontanų srovės aukštis gali būti labai įvairus – žemesni ar net siekti net kelias dešimtis metrų aukščio. Taip pat gali būti suformuotos skirtingų pakopų bei formų fontano vandens srovės toje pačioje vandens ir šviesos kompozicijoje.

Statiniai Fontanai

Statiniai Fontanai

Statiniai fontanai, kitaip vadinami, klasikiniais arba tradiciniais - vieni populiariausių dėl savo paprastumo ir nesudėtingos technologijos. Šio tipo fontanų purkštukai formuoja pastovų vandens srautą; apšvietimas klasikinis - apšviečiantis fontano kompoziciją. Dažniausiai, kuriant statinius fontanus, visas dėmesys sutelkiamas į sudėtingas architektūrines formas - fontanai būna papuošti įvairiomis skulptūrų kompozicijomis, o tekantis vanduo joms suteikia tarsi gyvumą. ,,Palvitanos” komanda turi nemažai patirties statinių bei kitų tipų lauko ir vidaus fontanų statyboje, todėl atsižvelgdami į klientų norus patars, suprojektuos ir kompleksiškai įrengs bet kokio dydžio ir bet kokios formos fontaną tiek lauke, tiek namų vidaus aplinkoje.

Dinaminiai Fontanai

Dinaminiai Fontanai

Dinaminiai fontanai, tai įspūdingų formų vandens srovės, kurios pastoviai keičiasi pagal tam tikrą programą. Juose naudojama šiuolaikinė technologinė įranga leidžia išgauti įvairiasluoksnę vandens žaismo dinamiką ir kartu su besikeičiančiu (įvairių spalvų gama) fontano apšvietimu, sukurti nepakartojamą vaizdą. Dėl savo išskirtinumo ir įspūdingų vandens efektų bei galimybės juos montuoti viduje ir lauke, šios rūšies fontanai yra labai populiarūs visame pasaulyje. Dinaminiai fontanai dėl nuolat kintančios vandens srovių formos niekada nepabosta žiūrovams. Šių fontanų įrengimo technologija yra sudėtingesnė, todėl montavimui prireiks patyrusių specialistų pagalbos.

© 2015 . Visos Teisės Saugomos UAB Palvitana.