UAB Palvitana

Katalogas

Platus mūsų prekių asortimentas apima pagrindines baseinų, spa, fontanų ir tvenkinių sritis. Šių produktų nerasite prekybos centruose ir įprastose prekybos vietose. Visos prekės, kurias rasite kataloge yra originalios, sertifikuotos ir atitinka Europos Sąjungoje keliamus saugos reikalavimus. Mūsų produktų asortimentas yra tikrai nemažas todel siūlome, rinktis kataloga atsižvelgus į aprašyma. Išsirinkus Jūms tinkamus produktus, būtinai pasikonsultuokite su specialistu, tik kvalifikuotas specialistas jums pasakys, ar pasirinktas produktas jums tiks ir atitiks jūsų lukesčius. Jei Jums sunku pasirinkti tinkamiausią produktą parašykite arba paskambinkite ir mes būtinai Jums padėsime.

Katalogas
Tvenkinių įranga ir priežiūros priemonės

OASE - Tvenkinių įranga ir priežiūros priemonės

Vokiečių kompanijos tvenkinių įranga ir priežiūros priemonės, skaitoma viena iš geriausių pasaulyje. Halogeniniai ir LED šviestuvai tvenkiniams ir fontanams, DMX apšvietimo valdymo sistemos, vandens siurbliai filtracijai, fontanams, upeliams, alpinariumams, kaskadoms, kriokliams, vandens siurblių priešfiltriai, fontanų purkštukai, vandens valymo filtracinės sitemos, automatiniai ir nuotoliniai elektros valdymo blokai, UVC lempos vandens sterilizavimui ir dezinfekavimui, deguonies dozavimo įrenginiai, vandens skaidrinimo priemonės, vandens analizės rinkiniai, skimeriai vandens paviršiaus valymui, hidroizoliacinės dangos, dekoravimo elementai ir detalės, dekoratyviniai ileidžiami tvenkinukai, vandens rezervuarai.

Fontanai ir fontanų įranga

OASE - Fontanai ir fontanų įranga

Vokiečių kompanijos tvenkinių įranga ir priežiūros priemonės, skaitoma viena iš geriausių pasaulyje. Plaukiojantys fontanai, vandens patrankos, technologiniai fontanai, muzikinių vandens fontanų valdymo systemos, fontanų purkštukai, halogeniniai ir LED šviestuvai tvenkiniams ir fontanams, DMX apšvietimo valdymo sistemos, vandens siurbliai filtracijai, fontanams, vandens siurblių priešfiltriai, automatiniai ir nuotoliniai elektros valdymo blokai, UVC lempos vandens sterilizavimui ir dezinfekavimui, vandens skaidrinimo priemonės, vandens valymo filtraciniai blokai, smėlio filtrai, vandens analizės rinkiniai, skimeriai vandens paviršiaus valymui, automatinės chemijos dozavimo sistemos.

Stiklo Pluošto Baseinai

OASE - Atsarginių dalių katalogas

Vokiečių kompanijos tvenkinių įranga ir priežiūros priemonės, skaitoma viena iš geriausių pasaulyje.

PONTEC - Dekoratyvinių tvenkinių įranga

PONTEC - Dekoratyvinių tvenkinių įrangos katalogas

Vokiška dekoratyvinių tvenkinių įranga, pasižymintin patrauklia kaina ir patikima kokybe. Dekoratyviniai fontanų siurbliai, dekoratyvinių tvenkinių fontanai, dekoratyvinių tvenkinių filtravimo įranga, dekoratyvinių tvenkinių valymo įranga, dekoratyvinių tvenkinių deguonies dozavimo įranga, dekoratyvinių tvenkinių žiemos įranga, dekoratyvinių tvenkinių ir lauko apšvietimo įranga, vandens telkinių hidroizoliacinės dangos.

PONTEC - Dekoratyvinių tvenkinių įranga

PONTEC - Atsarginių dalių katalogas

Vokiška dekoratyvinių tvenkinių įranga, pasižymintin patrauklia kaina ir patikima kokybe.

© 2015 . Visos Teisės Saugomos UAB Palvitana.