UAB Palvitana

SPA

SPA baseinų įrengimo kaina priklauso nuo norimo tipo modelio. Klientams suteikiama galimybė patiems susikomplektuoti norimą masažinį SPA baseiną. Taip pat galima rinktis iš siūlomų SPA baseinų modelių ir jų komplektacijų, kurias galime pateikti pagal kliento lūkesčius ir galimybes. Patys svarbiausi SPA komponentai yra vandens masažas, šildymas ir filtracija. Visos pagrindinės funkcijos nuo šildymo, vandens filtravimo iki galingų ir atpalaiduojančių masažų, priklauso nuo siurblių sistemos. SPA baseino šildymo ir filtravimo išlaidos skaičiuojamos nuo naudojimosi dažnumo ir baseino dydžio.

SPA
Kilnojami SPA Baseinai

Kilnojami SPA Baseinai

Kilnojami SPA baseinai perkami sukomplektuoti su visa reikalinga įranga, todėl tereikia į vietą atvesti elektros maitinimo šaltinį. Šie baseinai gali veikti bet kuriuo metų laiku, net esant minusinei lauko temperatūrai. Baseinų korpusas pagamintas iš sustiprinto sanitarinio akrilo, kuriame patogiai suformuotos sėdimos ir gulimos vietos, sumontuoti įvairiausių tipų vandens-oro masažo purkštukai, garso aparatūra ir daugiaspalvis povandeninis apšvietimas. Kilnojami SPA baseinai turi specialią uždangą, kuri tvirtinama prie vonios krašto. Visos tokios uždangos yra lengvai uždedamos ir nuimamos. Jos apsaugo hidromasažinę vonią nuo nešvarumų bei ilgiau išlaiko vandenį šiltą.

Įleidžiami SPA Baseinai

Įleidžiami SPA Baseinai

Į grindinį įleidžiamas SPA baseinas yra praktiškiausias variantas norint įsirengti sūkurinę, masažinę vonią. Baseino korpusas pagamintas iš sustiprinto sanitarinio akrilo. Kiekvienas modelis turi įmontuotą skirtingą įvairiausių tipų vandens ir oro masažų purkštukų skaičių. Didžiąją kainos dalį sudaro pasirinkto SPA baseino dydis, hidromasažinių įrenginių skaičiaus bei įrangos galingumo ir kokybės santykis. Svarbu žinoti ar bus galimybė įnešti pasirinkto dydžio baseino modelį į norimas patalpas. Taip pat reikėtų numatyti hidromasažinės ir filtracinės įrangos vietą netoli baseino, kad būtų išvengta papildomų išlaidų ir nesumažėtų įrangos naudingumo koeficientas. Svarbu paminėti, kad SPA baseinams, su persipylimo sistema, tenka įrengti papildomą vandens rezervuarą, o tam reikia papildomos vietos, įrangos ir išlaidų.

Betonuojami SPA Baseinai

Betonuojami SPA Baseinai

Betonuojami SPA baseinai išsiskiria beribėmis dizaino ir formų galimybėmis bei individualiais apdailos sprendimais, kurie gali pateisinti ir išrankiausiųjų lūkesčius. Pagal individualius klientų poreikius projektuojame bei įrengiame betonuojamą SPA baseiną pasirinktoje vietoje. Padedame išsirinkti tinkamiausią baseino įranga, apdailą, apšvietimą bei masažinius atrakcionus. Plytelių pasiūla leidžia įlieti baseiną į interjero spalvinę gamą. Betonuojant vidaus baseiną, nekyla problemų dėl siaurų praėjimų, lubų aukščio. Šio tipo baseino kaina priklauso nuo masažinių irenginių skaičiaus ir konstrukcijos sudėtingumo.

Kombinuoti SPA baseinai

Kombinuoti SPA baseinai

Kombinuoti SPA baseinai sparčiai populiarėja Europoje ir vis daugiau sulaukia sportininkų dėmesio. Šie baseinai pritaikyti tiek plaukimui ar treniruotėms, tiek hidromasažams atlikti, todėl nebereikės dviejų atskirų baseinų. Tai leis sumažinti instaliacijos, priežūros, chemikalų ir kitas sąnaudas. Masažiniai įrenginiai ir kiti baseino komponentai yra komplektuojami individualiai, priklausomai nuo pasirinkto modelio, sėdimų vietų skaičiaus ir kitų hidromasažinių irenginių. Masažo kokybė priklauso nuo siurblių skaičiaus ir galingumo, galimybės paskirstyti sroves, taip pat purkštukų skaičiaus ir įvairovės kokybės. Šios serijos SPA baseinai gali būti montuojami ir viduje, ir lauke. Veikia bet kuriuo metų laiku, net ir esant minusinei lauko temperatūrai.

© 2015 . Visos Teisės Saugomos UAB Palvitana.