UAB Palvitana

Tvenkiniai

Prieš įrengiant tvenkinį turėtų būti nustatyta grunto sudėtis, vandens pralaidumas, gruntinio vandens lygis. Nuo to priklausys ar reikės naudoti hidroizoliacinę plėvelę. Norint išvengti papildomų išlaidų vieta turėtų būti parinkta taip, kad tvenkinys būtų apšviestoje vietoje ir atokiau nuo lapuočių ir spygliuočių medžių/augalų. Formuojant tvenkinį reikėtų numatyti upelį, krioklį arba kaskadą, vandens paėmimo ir vandens grįžimo vietas, nes vandens judėjimas ir vandens augalai neleidžia vandeniui rūgti bei padeda nusistovėti biologinei pusiausvyrai. Tvenkinio vandens priežiūrą gali palengvinti gerai įrengta filtravimo sistema, bendro šarmingumo ir vandens pH lygio palaikymas.

Tvenkiniai
Dekoratyviniai Tvenkiniai

Dekoratyviniai Tvenkiniai

Norint įsirengti dekoratyvinį tvenkinį, neužtenka iškasti, išbetonuoti ir pripilti vandens, todėl šiam tikslui panaudojamos šiuolaikinės darbų technologijos ir medžiagos. Svarbu - pasirinkti tinkamą vietą – kiek atokiau nuo medžių ir spygliuočių medžių/augalų, užtikrinti telkinio sandarumą. Šiam tikslui naudojamos kelių tipų hidroizoliacinės plėvės. Prieš montuojant hidroizoliacinę plėvelę, patariama tvenkinio dugną iškloti geotekstile. Tai apsaugos ir prailgintis hidroizoliacinės dangos tarnavimo laiką. Jeigu po vandeniu ant dangos bus naudojami akmenys, geotekstilę reikia kloti ir ant viršutinio dangos sluoksnio. Norint išlaikyti švarų tvenkinio vandenį yra būtina įrengti tvenkiniams skirtą filtravimo įranga.

Naturalūs Tvenkiniai

Naturalūs Tvenkiniai

Naturalūs tvenkiniai gali pareikalauti nemažai dėmesio, kad juose augtų augalai, žuvys ir kiti mokroorganizmai bei susiformuotų eko sistema. Švarus tvenkinio vanduo palaikomas pasitelkiant kokybišką vandens valymo įrangą ir vandens priežiūros priemones. Laikant žuvis gali prireikti biologinių filtrų, sėsdintuvų ir aeratorių vandens prisotinimui deguonimi. Tam, kad nesuklystumėte projektuojant tvenkinį, derėtų kreiptis į šios srities profesionalus. Tuomet bus pasiektas geriausias rezultatas ir pasirinktas tinkamiausias tvenkinio įrengimo sprendimas, atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius ir lūkesčius. Kiekvienam klientui taikomi individualūs sprendimai pagal tvenkinio dydį, tipą ir galimybes.

Plaukimo Tvenkiniai

Plaukimo Tvenkiniai

Plaukimo tvenkinius sudaro tame pačiame baseine gyvenantys augalai, gyvūnai, natūraliomis medžiagomis dekoruoti krantai bei gyvas, švarus baseino vanduo. Beveik visada tokių baseinų dugnas klojamas plėvele ir stengiamasi sudaryti sąlygas egzistuoti gyvybei kaip ir natūraliuose tvenkiniuose ar ežeruose. Ypatingai sveikas ir ekologiškas baseino vanduo yra tinkamas jautriems vandens chemijai žmonėms. Rekomenduojamas tokio plaukimo tvenkinio paviršiaus plotas turėtų būti nuo 60m², kad nesunkiai galėtų nusistovėti biologinė pusiausvyra. Maudytis skirta baseino dalis dažnai sudaro tik apie trečdalį viso vandens paviršiaus ploto. Plaukimo tvenkinio įrengimo kaina dažnai net didesnė už paprasto plaukimo baseino.

Technologiniai Tvenkiniai

Technologiniai Tvenkiniai

Technologiniai tvenkiniai yra specialaus dydžio, formos ir paskirties, tokie tvenkiniai įrengiami pagal individualius kliento poreikius. Tokio pobūdžio tvenkiniai dažniausiai naudojami žuvies auginimui arba kitoms technologinėms paskirtims. Tokie tvenkiniai turi individualiai sukurtas vandens išleidimo, papildimo, ir vandens lygio sistemas. Pagal auginamų žuvų tipus formuojamos vandens priešsrovės, aeratoriai, ir kita vandens filtravimo, bei priežiūros įranga. Katu su klientais aptariame ir sprendžiame visas technologines detales, tai pat gaminame, visus biologinius filtrus ir vandens valymo mechaninimus iš poliprolenino pagal kliento pageidavimus. Mielai padėsime klientui išgyventi, ir realizuoti nestandartines idėjas.

© 2015 . Visos Teisės Saugomos UAB Palvitana.